Dowiedz się jak możesz zarabiać na Swoich zdjęciach

Jeżeli chcesz już zacząć zarabiać…

Zajrzyj teraz na stronę: ajzo.pl .  Możesz założyć tam galerię ze swoimi zdjęciami, które zamienione w produkty do dekoracji ścian zaczną przynosić Ci w szybkim czasie zyski. Załóż darmowe konto klikając link https://ajzo.pl/user/register. Po założeniu konta i konfiguracji szybko zaczniesz sprzedawać swoje dekoracje.

Sesje prywatne i firmowe

Jedną z bogatszych dziedzin fotografii jest ta zajmująca się wykonywaniem zdjęć dla osób prywatnych. Jeśli jesteś dobrze znanym fotografem w lokalnym środowisku małomiasteczkowym z pewnością zaprosi cię do wykonania sesji wiele rodzin z okolicy, pragnąć uwiecznić na serii zdjęć narodziny dziecka, budowę nowego domu, zaręczyny czy ukończenie szkoły przez potomka. Sesje prywatne to nieograniczona gama możliwości, a ilość zleceń oraz ich rodzaj zależy od twojej kreatywności i umiejętności poszukiwania okazji. Na drugim biegunie znalazły się sesje wykonywane na zlecenie firm, które często wynajmują fotografów, aby utrwalić położenie kamienia węgielnego, odsłonięcie tablicy pamiątkowej czy międzynarodową konferencję. Dokumentacji potrzebują zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, dlatego warto rozsyłać swoją wizytówkę do wszystkich.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

14 + 6 =

Sesje z rodzinne

Sesje z rodzinne

Ślub to idealna okazja dla fotografa, jednak przy takich sesjach jest potrzebne ogromne doświadczenie.

Zdjęcia dla przedsiębiorców

Zdjęcia dla przedsiębiorców

Możesz zainteresować się usługami w swojej okolicy, może mechanik lub fryzjerka potrzebuje sesji salonu, warsztatu.

Sesje do rodzinnego albumu

Sesje do rodzinnego albumu

Jeśli masz swoje studio to możesz robić sesje malutkim dzieciaczkom

sesje dla pensjonatów i hoteli

sesje dla pensjonatów i hoteli

Sesje dla hoteli też są opłacalne i bardzo przyjemne

Fotografia produktowa i katalogowa

Równie ciekawa i o wiele spokojniejsza bywa fotografia produktów i zdjęcia do katalogów firmowych. Jeśli w twojej okolicy funkcjonuje pensjonat lub niewielki hotel, restauracja z salą weselną, stadnina, dom wypoczynkowy, możesz zaproponować wykonanie sesji zdjęciowej, dzięki której postanie promujący to miejsce folder lub album. Tym sposobem może też zareklamować się warsztat samochodowy, prywatna pracownia krawiecka czy kwiaciarnia. Fotografowanie produktów do katalogów to zajęcie pozwalające na poświęcenie sesji takiej ilości czasu i wykonanie tak wielu zdjęć, aż osiągniesz poziom perfekcyjny. Jeśli nie lubisz stresu, dopracowujesz swoje prace w każdym detalu, to zajęcie właśnie dla ciebie.