Dowiedz się jak możesz zarabiać na Swoich zdjęciach

Fotografowanie dla wielu osób jest prawdziwą pasją i często nie zastanawiają się one nad tym, że tysiące wykonywanych przy każdej okazji zdjęć mogą przynieść im znacznie większe korzyści niż jedynie pamiątkowa kolekcja w komputerze. Wiele osób nie rozstaje się ze swoim ulubionym aparatem nie tylko podczas wakacyjnych wypadów za miasto czy za granicę, ale też przy każdej rodzinnej uroczystości, a nawet podczas spaceru do pobliskiego parku z rodziną. Jeśli jesteś takim pasjonatem, a aparat fotograficzny towarzyszy Ci w każdych okolicznościach już za chwilę możesz zacząć zarabiać na swojej pasji. Odpowiednio wykonane ujęcie sprzedasz w Internecie na jednym ze specjalnych portali – banków zdjęć.

Jeżeli chcesz już zacząć zarabiać…

Zajrzyj teraz na stronę: ajzo.pl .  Możesz założyć tam galerię ze swoimi zdjęciami, które zamienione w produkty do dekoracji ścian zaczną przynosić Ci w szybkim czasie zyski. Załóż darmowe konto klikając link https://ajzo.pl/user/register. Po założeniu konta i konfiguracji szybko zaczniesz sprzedawać swoje dekoracje.

Od amatora do profesjonalisty

Fotografika to dziedzina twórczości i atrakcyjne rzemiosło, które wymaga poznawania niuansów zawodu podczas wielu lat kształcenia, dlatego z pewnością miewasz wątpliwości, czy jako amator posiadasz wystarczające umiejętności do zarabiania na zdjęciach. Nie każda fotografia spotka się z zainteresowaniem odbiorców i z pewnością nie każdą sprzedasz, ale jeśli posiadasz odpowiednią motywację i chęci, pierwszym krokiem będzie podjęcie wyzwania i spróbowanie swoich własnych sił. Do dyspozycji masz specjalne banki zdjęć, w których możesz wystawiać swoje produkty i przekonać się, czy spotkają się z zainteresowaniem. Jeśli wykonasz setki fotografii, z całą pewnością wybierzesz spośród nich kilka, które będą odpowiadać wysokim standardom. Nie musisz być profesjonalistą. Do zarabiania na zdjęciach wystarczy Twoja pasja, ćwiczenie i kreatywność, a także trochę podstawowej wiedzy na temat kadrowania, oświetlenia i innych aspektów dobrze wykonanego zdjęcia. Wiedzę znajdziesz na wielu portalach w Internecie, pasję znajdziesz w sobie samym. Jesteś amatorem? Nawet najlepsi zaczynali kiedyś od zdobywania doświadczenia, a Twoją przewagą nad nimi jest z pewnością świeże i indywidualne spojrzenie na przedmioty, krajobrazy, kompozycje, których oczekuje od Ciebie odbiorca. Być może właśnie Twoja wizja idealnie wkomponuje się w jego pomysł reklamy lub dekoracji?


Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

8 + 5 =

Zdjęcia komercyjne

Zdjęcia komercyjne

Zdjęcia typowo pod sprzedaż, cieszące się dużym zainteresowaniem

Zdjęcia artystyczne

Zdjęcia artystyczne

Fotografie z duszą, które czekają na swoich wyszukanych amatorów

Tematyka fotografii

Jeśli decydujesz się spróbować i szukasz inspiracji do stworzenia zdjęć, które mają szansę się sprzedać nie szukaj za wszelką cenę tematów komercyjnych. Oczywistym jest, że niektóre tematy sprzedają się lepiej, a inne nie budzą zainteresowania, jednak najlepsze efekty osiągniesz wówczas, gdy będziesz hołdować zasadzie – robię to, co umiem najlepiej. Kochasz przyrodę? Z pewnością lepiej wykonasz fotografie wiosennych kwiatów niż sztucznie ukształtowaną kompozycję do reklamy nowego produktu. Nie Ty decydujesz, co znajdzie się w tej reklamie. Twoje zdjęcie ma przyciągnąć uwagę odbiorcy i skłonić go do właśnie takiego wyboru. Fotografuj to, co lubisz najbardziej, bo wówczas Twoje zdjęcia będą miały duszę, emocje, to specyficzne „coś” co nie pozwala oderwać od nich wzorku. Chcesz zapewnić sobie sprzedaż? Nie zaszkodzi, jeśli przeprowadzisz sondaż i zorientujesz się, jaka tematyka ma największe wzięcie i gdzie panuje najmniejsza konkurencja. Upewnij się też, że Twoje fotografie są dobrze wykadrowane, a także posiadają odpowiednią rozdzielczość. Popularne banki zdjęć oczekują fotografii w rozdzielczości 3 i 4 Mpx. Jeśli Twój aparat spełnia takie warunki już dziś możesz zacząć planować swoją fotograficzną przyszłość.